Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz

JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz
Krajowa Izba Doradców Podatkowych
 

JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz jest prowadzona przez Jerzego Kuprianowicza - licencjonowanego doradcę podatkowego (nr wpisu 11980). Usługi świadczone przez kancelarię cechują się wysokim poziomem jakości. Wykonywane są w oparciu o standardy znane z międzynarodowych firm konsultingowych, dostosowane do potrzeb oraz możliwości finansowych Klientów funkcjonujących na podlaskim rynku.

Jerzy Kuprianowicz jest licencjonowanym doradcą podatkowym (nr wpisu 11980). Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w renomowanej kancelarii TPA Horwath Sztuba Kaczmarek Sp. z o.o. w Warszawie (lata 2009-2011) świadcząc usługi doradztwa podatkowego dla zagranicznych funduszy inwestycyjnych, przedsiębiorstw z branży nieruchomościowej, leasingowej, retail oraz innych branż w zakresie podatków PIT, CIT, VAT, PCC oraz podatku od nieruchomości. Brał udział w projektach restrukturyzacyjnych (połączenia, wniesienia przedsiębiorstwa) oraz przeprowadzał liczne przeglądy rozliczeń podatkowych spółek oraz przeglądy typu Due Dilligence. Ma za sobą staż w austriackiej firmie doradztwa podatkowego TPA Horwath Wirtschaftstreuhand und Steuerberatung GmbH w Wiedniu. W latach 2011-2012 kierował działem księgowości podatkowej Carrefour Polska Sp. z o.o. nadzorując rozliczenia podatkowe jednego z największych przedsiębiorstw działających w Polsce. Jerzy zajmował również stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego oraz Głównego Księgowego spółki produkcyjnej FPiU Bison-Bial S.A. Obecnie prowadzi własną kancelarię podatkową. Jest autorem licznych publikacji o tematyce podatkowej (Dziennik Gazeta Prawna, Rynek Turystyczny, Hotelarz, serwis internetowy TaxFin.pl).

Jerzy ukończył Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (specjalizacja: finanse i rachunkowość przedsiębiorstw). Jest również absolwentem Podyplomowych Studiów Podatków i Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2009 r. uzyskał kwalifikacje zawodowe w obrębie zawodu specjalista ds. wynagrodzeń (kod zawodu 241306). W 2012 r. został licencnonowanym doradcą podatkowym (nr wpisu nr wpisu 11980)

Jerzy świadczy usługi w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Kontakt

szczegóły

Rozliczenia PIT

szczegóły

Newsletter

Partnerzy

Copyrights: JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz 2013