Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz

JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz
Krajowa Izba Doradców Podatkowych
 

Śniadanie podatkowe (bezpłatne)
"Krajowy System e-Faktur"
30 września 2022 r. (piątek) w Białymstoku


Prowadzący


Paweł Pawlak – konsultant podatkowy w kancelarii JKDP Jerzy Kuprianowicz. Ukończył Prawo na Uniwersytecie w Białymstoku. W swojej praktyce zajmuje się wsparciem w bieżącej obsłudze podatkowej przedsiębiorstw, sporządzaniem opinii podatkowych, a także wniosków o udzielenie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się na aspektach podatkowych w marketingu oraz nowych technologiach. W wykonywanej pracy z powiedzeniem łączy tematykę prawną oraz podatkową.


Temat spotkania


Zapowiadane wielokrotnie przez Ministerstwo Finansów obowiązkowe e-fakturowanie nadciąga wielkimi krokami. Mimo kilkukrotnego przesuwania terminu wdrożenia rewolucyjnych rozwiązań, każde przedsiębiorstwo będzie musiała zmierzyć się z Krajowym Systemem e-Faktur. Obligatoryjne wystawianie faktur ustrukturyzowanych będzie wymagało dostosowania do tego celu nie tylko systemów księgowo-finansowych, ale także odpowiedniego przygotowania osób, które będą zajmowały się tym każdego dnia. Na jakich zasadach będzie działał KSeF? Czy za jego pomocą będzie można wystawić każdą fakturę? Jak będzie wyglądało wystawianie i odbieranie faktur? Jakie korzyści i jakie zagrożenia niesie ze sobą KSeF? Z jakimi problemami i wątpliwościami będą musieli borykać się podatnicy? Na te wszystkie pytania postaramy się Państwu odpowiedzieć podczas śniadania podatkowego.


Plan spotkania


  1. Krajowy System e-Faktur:
    1. KSeF - wprowadzenie
    2. Uprawnienia użytkowników w KSeF
    3. Faktura ustrukturyzowana
    4. Problemy i wątpliwości
  2. Pytania uczestników


Informacje organizacyjne


Udział w śniadaniu podatkowym jest BEZPŁATNY

Uczestnikom spotkania zostaną zapewnione materiały oraz serwis kawowy

Termin spotkania: 30 września 2022 r. (piątek)

Godziny spotkania: 9.00 – 11.30

Lokalizacja: Hotel Mercure w Białymstoku, ul. Hetmańska 46

Dodatkowe informacje:
tel. 504-405-304
e-mail: biuro@jkdp.pl

W celu zgłoszenia uczestnictwa w śniadaniu podatkowym należy wypełnić formularz elektroniczny dostępny pod następującym linkiem. Udział w spotkaniu możliwy wyłącznie po uzyskaniu potwierdzenia organizatora. Zgłoszenia można składać do dnia 28 września 2022 r. Ilość miejsc ograniczona. W śniadniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej firmy/instytucji.

Formularz zgłoszeniowy (wersja elektroniczna)

Kontakt

szczegóły

Rozliczenia PIT

szczegóły

Newsletter

Partnerzy

Copyrights: JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz 2013